Vchod na neurochirurgii FN Olomouc rozzářily surfínie. Díky iniciativě sestřiček

15. 8. 2024

Krásně osázené truhlíky s bohatými trsy kvetoucích surfínií nově zdobí vstup do ambulance Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. Stalo se tak díky iniciativě zdravotnického personálu kliniky.

"Začalo to tak, že jsem měla prázdný truhlík ve sklepě a napadlo mě, že by bylo fajn to tu trochu zkrášlit. Řekla jsem o tom naší vrchní sestře a ta moc ráda souhlasila a ještě pomohla přes ochotné dámy z nemocničního všeobecného skladu zajistit další nádoby, držáky a květiny. Samozřejmě se zapojily i ostatní kolegyňky u nás," usmívá se Pavlína Kozáková, všeobecná sestra ambulance Neurochirurgické kliniky.

Děkujeme za všechny pacienty i kolemjdoucí a doufáme, že barevná a voňavá výzdoba vydrží na vstupní bráně neurochirurgie co nejdéle.